Publications Office of the EU
Ispanija-Santander: Mokomosios programinės įrangos paketai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Santander: Mokomosios programinės įrangos paketai

  • Paskelbta
    10/09/2021
  • Galutinis terminas
    24/09/2021
  • Atšaukta
    05/11/2021
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES130 Cantabria
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES130 Cantabria
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48190000 Mokomosios programinės įrangos paketai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
941,830.95 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
U09SUM2053
Aprašymas

Suministro de licencias de contenidos digítales educativos para centros públicos de enseñanza no universitaria

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Nacionalinis registracijos numeris: S3933002B
Pašto adresas: Vargas 53 - 7ª planta
Vietovė: Santander
NUTS kodas: ES130
Pašto kodas: 39010
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Consejería de Educación, Formación Profesional y Turismo del Gobierno de Cantabria
Pagrindinis adresas: https://contrataciondelestado.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/10/2021 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
941,830.95 EUR
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.