Publications Office of the EU
Prancūzija-Strasbūras: Apklausų paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Strasbūras: Apklausų paslaugos

  • Paskelbta
    17/03/2020
  • Galutinis terminas
    04/05/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/05/2020
  • Skirta
    15/07/2020
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Région Grand Est
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRF Grand Est
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79311000 Apklausų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
64,800.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
20S0151
Aprašymas

Évaluation d'impacts pour le programme Interreg Rhin Supérieur pour la Région Grand Est.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://marchespublics.grandest.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/05/2020 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.