Publications Office of the EU
WN-3210066851 Security Begleitung für das Metering Management - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

WN-3210066851 Security Begleitung für das Metering Management

  • Paskelbta
    20/11/2023
  • Galutinis terminas
    11/12/2023
  • Skirta
    04/04/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
WIENER NETZE GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
72222300 Informacijos technologijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
WN-3210066851
Aprašymas

WN-3210066851 Security Begleitung für das Metering Management

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://wstw.vergabeportal.at/Detail/166773
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://wstw.vergabeportal.at/Detail/166773
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Qualität
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Preis
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 80
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Bewertung Fachgespräch
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 9
Kriterijus:
Tipas: quality
Aprašymas: Bewertung Konzept
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 11
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Gesamtpreis
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 80
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
2.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Devoteam Consulting GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Wien
Pašto kodas: 1030
Šalis:
Vietovė: Devoteam Consulting GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Wien
Pašto kodas: 1030
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.