Publications Office of the EU
Italija-Kaserta: Įvairios atsarginės dalys - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Kaserta: Įvairios atsarginės dalys

  • Paskelbta
    20/03/2020
  • Galutinis terminas
    30/04/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    05/05/2020
  • Skirta
    02/07/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
GISEC SpA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITF31 Caserta
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITF31 Caserta
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34913000 Įvairios atsarginės dalys
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
450,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
450,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

L’appalto ha per oggetto l’affidamento della fornitura di materiale elettrico, oleodinamico, motori, elettropompe, riduttori.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: GISEC SpA
Vietovė: Caserta
NUTS kodas: ITF31
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: arch. Biagio Vagliviello
Pagrindinis adresas: www.gisecspa.it
Elektroniniu būdu naudojant:
https://gisecspa.albofornitori.net
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
05/05/2020 10:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.