Publications Office of the EU
Bulgarija-Plovdiv: Vadovėliai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Plovdiv: Vadovėliai

  • Skirta
    14/04/2022
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ОСНОВНО УЧИЛИЩЕ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - гр. ПЛОВДИВ
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG421 Пловдив
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG421 Пловдив
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
22112000 Vadovėliai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,661.45
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,661.45 BGN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Обществената поръчка включва доставка на познавателни книжки, учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебниците за децата от подготвителните групи и учениците от I до VII клас в ОУ „Васил Левски" - гр.Пловдив, за учебната 2022-2023г. по пет обособени позиции: ОП № 1 - Доставка на познавателни книжки, учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от "Бит и техника" ООД; ОП № 2 – Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от "Клет България" ООД; ОП № 3 Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от „Педагог 6 – Делев, Луизова и С-ие“ СД; ОП № 4 – Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от "Просвета - София" АД; ОП № 5 – Доставка на учебници, учебни комплекти и електронно четими варианти на учебници от "С.А.Н. - ПРО" ООД.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
1,661.45
Galutinė sutarties vertė
1,661.45 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: С.А.Н.-ПРО ЕООД
Pašto adresas: ул. ЯНКУЛ ВОЙВОДА 30 бл. А вх.2 ателие 1
Vietovė: гр. Варна
Pašto kodas: 9000
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.