Publications Office of the EU
Švedija-Geteburgas: Skalbimo ir sauso valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedija-Geteburgas: Skalbimo ir sauso valymo paslaugos

  • Paskelbta
    12/09/2017
  • Galutinis terminas
    21/09/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    22/09/2017
  • Skirta
    26/09/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Liseberg AB
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Pirkėjo vieta
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98310000 Skalbimo ir sauso valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
18,000,000.00 SEK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
17,500,000.00 SEK
Pasiūlymo referencinis numeris
17/8
Aprašymas

Liseberg genomför en ramavtalsupphandling av tvätteritjänster.
De tjänster som efterfrågas omfattar såväl tvätt av kundägt gods samt cirkulationstvätt hotellstandard (flatgods inkl. hyra av godset).

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afkwvzxcvg&GoTo=Tender
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
22/09/2017 00:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
18,000,000.00 SEK
Galutinė sutarties vertė
17,500,000.00 SEK
Sutarties sudarymas
Vietovė: Berendsen Textil Service AB
Pašto adresas: Box 17143
Vietovė: Malmö
Pašto kodas: 200 10
Šalis: SWE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.