Publications Office of the EU
Slovėnija-Mirna: Kelių transporto paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovėnija-Mirna: Kelių transporto paslaugos

  • Paskelbta
    07/06/2021
  • Galutinis terminas
    07/07/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/07/2021
  • Skirta
    30/08/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
OBČINA MIRNA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: SI Slovenija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60100000 Kelių transporto paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
352,819.36 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
352,819.36 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
430-0016/2021-3
Aprašymas

Občina Mirna izvaja javno naročilo za prevoze učencev, ki obiskujejo OŠ Mirna za 4 leta na podlagi okvirnega sporazuma.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://ejn.gov.si/ponudba/pages/aktualno/aktualno_jnc_podrobno.xhtml?zadevaId=3228
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/07/2021 09:01
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
352,819.36 EUR
Galutinė sutarties vertė
352,819.36 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: NOMAGO, storitve mobilnosti in potovanj, d.o.o.
Pašto adresas: Vošnjakova ulica 3
Vietovė: Ljubljana
Pašto kodas: 1000
Šalis: SVN
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.