Publications Office of the EU
Lenkija-Szczecin: Laboratoriniai reagentai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Szczecin: Laboratoriniai reagentai

  • Paskelbta
    17/05/2022
  • Galutinis terminas
    31/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/05/2022
  • Skirta
    01/07/2022
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 PUM
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL424 Miasto Szczecin
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33696500 Laboratoriniai reagentai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
65,340.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
264,557.00 PLN
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
ZP-261-34/2022
Aprašymas

Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników oraz materiałów pomocniczych dla SPSK Nr 1 PUM
PAKIET 1 - Krążki antybiotykowe - Laboratorium Mikrobiologiczne
PAKIET 2 - E-Testy do oznaczania wrażliwości bakterii - Laboratorium Mikrobiologiczne
Szczegółowy opis poszczególnych pakietów znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 PUM
Pašto adresas: UL.UNII LUBELSKIEJ 1
Vietovė: SZCZECIN
NUTS kodas: PL424
Pašto kodas: 71-252
Šalis: POL
Asmuo ryšiams: Dział Zamówień Publicznych
Pagrindinis adresas: www.spsk1.szn.pl
Elektroniniu būdu naudojant:
https://portal.smartpzp.pl/spsk1szczecin/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/05/2022 08:30
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.