Publications Office of the EU
Italija-Kunėjas: Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Italija-Kunėjas: Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai

  • Paskelbta
    14/11/2017
  • Galutinis terminas
    15/12/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/12/2017
  • Skirta
    28/12/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
ASL CN1
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ITC16 Cuneo
Pirkėjo vieta
NUTS code: ITC16 Cuneo
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,596,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
14,252,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
6898282
Aprašymas

Fornitura, tramite accordo quadro, di dispositivi per stomia, urostomia e cateteri vescicali per autocateterismo di cui all’elenco 2 del D.M. 332/1999 occorrenti ai pazienti dell’ASL CN 1.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: ASL CN1
Pašto adresas: Via Carlo Boggio 12
Vietovė: Cuneo
NUTS kodas: ITC16
Pašto kodas: 12100
Šalis: ITA
Asmuo ryšiams: dott.ssa Laura Carignano
Pagrindinis adresas: www.aslcn1.it
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su several Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/12/2017 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.