Publications Office of the EU
Ispanija-Madridas: Elektra - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Madridas: Elektra

  • Paskelbta
    17/03/2020
  • Galutinis terminas
    09/06/2020
  • Skirta
    10/08/2020
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09310000 Elektra
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
869,182.68 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
434,591.34 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
SUM-20-071-SSGG
Aprašymas

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Nacionalinis registracijos numeris: G96236443
Pašto adresas: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Vietovė: Madrid
NUTS kodas: ES300
Pašto kodas: 28020
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Pagrindinis adresas: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
869,182.68 EUR
Galutinė sutarties vertė
434,591.34 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Pašto adresas: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Vietovė: Paterna
Pašto kodas: 46980
Šalis: ESP
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.