Publications Office of the EU
Netaršios transporto priemonės, skirtos duomenims rinkti ir imti žemyninėje Antarktidoje, logistikos ir eksploatavimo techninė tarnyba, skirta Valstybinės agentūros Aukštosios mokslinių tyrimų tarybos Jūrų technologijų skyriui. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Netaršios transporto priemonės, skirtos duomenims rinkti ir imti žemyninėje Antarktidoje, logistikos ir eksploatavimo techninė tarnyba, skirta Valstybinės agentūros Aukštosios mokslinių tyrimų tarybos Jūrų technologijų skyriui.

  • Paskelbta
    13/05/2026
  • Galutinis terminas
    15/06/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    23/06/2026
  • Skirta
    21/08/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Secretaría General de la Agencia Estatal Consejo Superior de Investigaciones Científicas
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71356000 Techninės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
35059/26
Aprašymas

Kaip nurodyta ataskaitoje, pagrindžiančioje nepakankamus išteklius ir poreikį sudaryti sutartis, taip pat techninėse specifikacijose.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=0z2%2BKa%2BBSa8%2B1TMyIiZmzw%3D%3D
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=0z2%2BKa%2BBSa8%2B1TMyIiZmzw%3D%3D
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
23/06/2026 14:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: Oferta económica.
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 100
Apskaičiuotoji vertė
500,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Viajes Tierras Polares
Pašto adresas:
Vietovė: Madrid
Pašto kodas: 28005
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.