Publications Office of the EU
Italija-Notaresco: Atliekų aikštelių eksploatavimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italija-Notaresco: Atliekų aikštelių eksploatavimas

  • Paskelbta
    26/03/2013
  • Galutinis terminas
    12/06/2013
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/06/2013
  • Skirta
    16/01/2014
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Cirsu SpA
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90530000 Atliekų aikštelių eksploatavimas
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
30,096,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Progettazione definitiva , Progettazione esecutiva, Costruzione e Gestione di un Impianto per lo smaltimento dei rifiuti in Località “Casette di Grasciano”, Comune di Notaresco (TE) sulla base del progetto Preliminare predisposto da questa Società e dell'Autorizzazione Integrata Ambientale rilasciata dalla Regione Abruzzo n. 10/10 in data 4.8.2011 e n. 5/11 in data 4.8.2011.
La gestione funzionale ed economica, la manutenzione ordinaria e straordinaria, gli adeguamenti tecnici necessari per il proseguo della gestione e gli adeguamenti programmati o straordinari, dovrà essere garantita per tutta la durata della concessione il tutto secondo le indicazioni che saranno adeguatamente precisate nel piano economico-finanziario di copertura degli investimenti e descrittivo dei criteri gestionali, da proporre in sede di offerta.
La descrizione delle opere e le specifiche caratteristiche tecniche nonché i livelli prestazionali richiesti sono puntualmente indicati nella “Relazione tecnica di progetto- elaborato A1” e negli altri documenti approvati con il provvedimento AIA 10/10 richiamati all'art. 7,del Capitolato descrittivo e prestazionale, ai quali si rimanda per la completa definizione dell'opera da realizzare.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Cirsu SpA
Pašto adresas: Loc. Casette di Grasciano
Vietovė: Notaresco (TE)
Pašto kodas: 64020
Šalis: ITA
Pasiūlymus galima teikti
Not specified
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/06/2013 09:30
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
30,096,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Con.S.Amb. s.c.a.r.l.
Pašto adresas: Via XX Settembre 17/19
Vietovė: L'Aquila
Pašto kodas:
Šalis: ITA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.