Publications Office of the EU
Mediju aģentūras pakalpojumi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vajadzībām - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Mediju aģentūras pakalpojumi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vajadzībām

  • Paskelbta
    02/09/2026
  • Šiandien
    05/09/2026
  • Galutinis terminas
    02/10/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/10/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: anyw
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79341400 Reklamos kampanijų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,000,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
LIAA 2026/64 ERAF
Aprašymas

Mediju aģentūras pakalpojumi Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vajadzībām

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180922
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/180922
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/10/2026 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Finanšu kritēriji
Apskaičiuotoji vertė
2,000,000.00
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.