Publications Office of the EU
Lenkija-Opole: Garas, karštas vanduo ir kiti su jais susiję produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Opole: Garas, karštas vanduo ir kiti su jais susiję produktai

  • Paskelbta
    20/03/2020
  • Galutinis terminas
    24/04/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/04/2020
  • Skirta
    20/05/2020
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL Polska
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL Polska
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09320000 Garas, karštas vanduo ir kiti su jais susiję produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,893,610.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,195,731.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
TLZP/2-23/233/29/2020
Aprašymas

Świadczenie usług dostawy energii cieplnej na potrzeby centralnego ogrzewania (CO), ciepła technologicznego (CT), ciepłej wody użytkowej – CWU oraz pary dla USK w Opolu na bazie dzierżawionej kotłowni wraz z urządzeniami i maszynami oraz siecią przesyłową.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/04/2020 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,893,610.00 PLN
Galutinė sutarties vertė
3,195,731.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Energetyka Cieplna opolszczyzny S.A.
Pašto adresas: ul. Harcerska 15
Vietovė: Opole
Pašto kodas: 45-118
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.