Publications Office of the EU
Prancūzija-Strasbūras: Grafičio valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Strasbūras: Grafičio valymo paslaugos

  • Paskelbta
    29/11/2016
  • Galutinis terminas
    05/01/2017
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/01/2017
  • Skirta
    13/02/2017
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Université de Strasbourg
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRF Grand Est
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90690000 Grafičio valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
180,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
DCI 2016 206
Aprašymas

L'accord-cadre couvre des besoins en enlèvement de graffitis et d'affiches sur certains campus universitaires de l'université de Strasbourg.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Université de Strasbourg
Pašto adresas: 18 rue Goethe
Vietovė: Strasbourg
NUTS kodas: FR42
Pašto kodas: 67081
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.unistra.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/01/2017 09:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
180,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Haute technologie plastique
Pašto adresas: 20 rue Berthe Morisot
Vietovė: Herblay
Pašto kodas: 95220
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.