Publications Office of the EU
Ispanija-Adamuz: Socialinio darbo paslaugos, nesusijusios su apgyvendinimu - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ispanija-Adamuz: Socialinio darbo paslaugos, nesusijusios su apgyvendinimu

  • Paskelbta
    15/11/2023
  • Galutinis terminas
    15/12/2023
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Pleno de Ayuntamiento de Adamuz
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES613 Córdoba
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES613 Córdoba
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
85312000 Socialinio darbo paslaugos, nesusijusios su apgyvendinimu
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,991,220.36 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
3134/2023
Aprašymas

El Servicio Público de Ayuda a Domicilio es una prestación realizada preferentemente en el domicilio del usuario, que proporciona, mediante personal cualificado y supervisado, un conjunto de actuaciones preventivas, formativas, rehabilitadoras y de atención a las personas y unidades de convivencia con dificultades para permanecer o desenvolverse en su mediohabitual, con el alcance y contenido que se determine en los pliegos de cláusulas administrativas particulares y de prescripciones técnicas por los que se regirá el contrato.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Pleno de Ayuntamiento de Adamuz
Nacionalinis registracijos numeris: P1400100B
Pašto adresas: Calle De La Fuente Nº 1
Vietovė: Adamuz
NUTS kodas: ES613
Pašto kodas: 14430
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Pleno de Ayuntamiento de Adamuz
Pagrindinis adresas: http://www.adamuz.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
5,991,220.36 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.