Publications Office of the EU
Belgija-Briuselis: Muziejų eksponatų kolekcijos kaupimo paslaugų teikimas - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgija-Briuselis: Muziejų eksponatų kolekcijos kaupimo paslaugų teikimas

  • Paskelbta
    25/07/2018
  • Galutinis terminas
    18/09/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    25/09/2018
  • Skirta
    16/11/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Europos Parlamentas, Komunikacijos generalinis direktoratas (COMM), Directorate for Visitors, House of European History
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Pirkėjo vieta
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
92521000 Muziejų paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,500,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,250,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
COMM/AWD/2018/139
Aprašymas

Tarpininkas teiks paslaugas kuriant Europos istorijos namų kolekciją. Preliminarioji sutartis sudaroma dėl šių paslaugų:
1. pagalba tyrinėjant ir (arba) ieškant objektų kolekcijai;
2. kompetencijos teikimas;
3. tarpininko paslaugos įsigyjant muziejų eksponatus, įskaitant jų pristatymą.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Europa-Parlamentet, Directorate-General for Communication, Directorate for Visitors, House of European History
Pašto adresas: 60 Rue Wiertz
Vietovė: Brussels
NUTS kodas: BE100
Pašto kodas: 1047
Šalis: BEL
Pagrindinis adresas: www.europarl.europa.eu/tenders/invitations.htm
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
25/09/2018 10:00
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
2,500,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
3,250,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Maatschap Waardewerk
Pašto adresas: Olympisch Stadion 24-28
Vietovė: Amsterdam
Pašto kodas: 1076 DE
Šalis: NLD
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.