Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Hennigsdorf: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Vokietija, VFR-Hennigsdorf: Statybos darbai

  • Paskelbta
    10/12/2019
  • Galutinis terminas
    15/01/2020
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    15/01/2020
  • Skirta
    06/03/2020
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
co:bios Innovation GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DE40A Oberhavel
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE40A Oberhavel
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
670,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
576,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CTZ 300 - B2
Aprašymas

Die zu vergebene Leistung ist Bestandteil des Gesamtprojektes zum Umbau und Modernisierung des Gebäudes, die aus den folgenden Teilleistungen besteht.
— Los B1 Abbruch/Rohbau;
— Los B2 Trockenbau;
— Los B3 Metallbau/Türen;
— Los B4 Aufarbeitung Fenster;
— Los B5 Fliesenleger;
— Los B6 Bodenleger;
— Los B7 Maler;
— Los B8 Dachdichtung;
— Los B9 Raffstoreanlage;
— Los B10 Stahlbau;
— Los B11 Baufeinreinigung.
Mit dieser Ausschreibung wird das Los B2 Trockenbau ausgeschrieben:
— Errichtung von ca. 220 m2 Brandwänden in TB Bauweise;
— Errichtung von ca. 950 m2 F-90 Wänden in TB-Bauweise;
— ca. 700 m2 Metallkassetendecke als Klemmsystem;
— ca. 1 500 Unterdecke Mineralfaser raster 62,5 cm;
— Aufnehmen und Anpassen Doppelboden an neue Brandschutzwäne;
— Umbauarbeiten am vorh. Systemtrennwänden;
— Sanitärtrennwände;
— ca. 400 m2 Gipskartonunterdecken;
— ca. 420 m2 Vorsatzschalen;
— ca. 200 m2 Installationstrennwände;
— ca. 250 m2 Rigipswände.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: co:bios Innovation GmbH – Zentrumsmanagement
Pašto adresas: Neuendorfstraße 18a
Vietovė: Hennigsdorf
NUTS kodas: DE40A
Pašto kodas: 16761
Šalis: DEU
Pagrindinis adresas: https://www.cobios.de
Elektroniniu būdu naudojant:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXP9YFJDU9Z
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
15/01/2020 10:30
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

45000000 - Statybos darbai

45400000 - Pastato užbaigimo darbai

45320000 - Izoliacijos darbai

45430000 - Grindų ir sienų dangų klojimo darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
670,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
576,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Jaeger Ausbau GmbH + Co.KG Berlin
Pašto adresas: Colditzstraße 34-36
Vietovė: Berlin
Pašto kodas: 12099
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.