Publications Office of the EU
Prancūzija-Bressuire: Inžineriniai tyrimai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Bressuire: Inžineriniai tyrimai

  • Paskelbta
    09/04/2021
  • Galutinis terminas
    10/05/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    10/05/2021
  • Skirta
    08/07/2021
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
com d aggl du bocage bressuirais
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71335000 Inžineriniai tyrimai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
166,560.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2021_01_aoo
Aprašymas

le contrat comporte une tranche ferme et une tranche optionnelle définies au cahier des charges.Le détail du phasage de l'opération figure au cahier des charges.Tranche Ferme : Diagnostic de fonctionnement / schéma directeur d'assainissement et diagnostic amonttranche Optionnelle 1 : Investigations complémentaires

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://agysoft.marches-publics.info
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
10/05/2021 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
166,560.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: sce
Pašto adresas: 4 rue Viviani
Vietovė: Nantes
Pašto kodas: 44200
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.