Publications Office of the EU
Prancūzija-Orvault: Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Orvault: Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai

  • Pranešta
    07/07/2021
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    23/08/2021
  • Paskelbta
    27/08/2021
  • Galutinis terminas
    27/09/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    27/09/2021
  • Skirta
    15/12/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
lycée Nicolas Appert
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
15100000 Gyvūninės kilmės produktai, mėsa ir mėsos produktai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,090,600.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,185,656.45 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
14
Pasiūlymo referencinis numeris
MV2022-2023
Aprašymas

fourniture de viandes, charcuteries et volailles fraîches - années 2022-2023 - pour les collèges et lycées de Loire-Atlantique

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_p0xCKkky9_
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
27/09/2021 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.