Publications Office of the EU
Prancūzija-Paryžius: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Paryžius: Statybos darbai

  • Skirta
    24/02/2014
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Semapa – société d'étude, de maîtrise d'ouvrage et d'aménagement parisienne – direction des infrastructures et de la construction
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR101 Paris
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
227,215.03 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Aménagement urbain des espaces publics de l'Îlot M10 – réalisation du réseau d'eau potable.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
227,215.03 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Eiffage travaux publics réseaux
Pašto adresas: 3 rue du Bourbonnais
Vietovė: Évry
Pašto kodas: 91006
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.