Publications Office of the EU
PL-Poznań: Skalbimo ir sauso valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

PL-Poznań: Skalbimo ir sauso valymo paslaugos

  • Paskelbta
    01/03/2012
  • Galutinis terminas
    23/04/2012
  • Skirta
    28/05/2012
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
98310000 Skalbimo ir sauso valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
3,456,585.37 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
EZP/26/12
Aprašymas

Usługa pralnicza i szwalnicza oraz dzierżawa bielizny operacyjnej barierowej i obłożeń.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiegow Poznaniu, Dział Zamówień Publicznych, pokój 603
Pašto adresas: ul. Długa 1/2 Dział Zamówień Publicznych, pok. 603
Vietovė: Poznań
Pašto kodas: 61-848
Šalis: POL
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
3,456,585.37 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Pralnia Zofia Siąkowska
Pašto adresas: ul. Brzoskwiniowa 10
Vietovė: Luboń
Pašto kodas: 62-030
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.