Publications Office of the EU
Bulgarija-Sofija: Skubaus valgių pristatymo į namus paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Sofija: Skubaus valgių pristatymo į namus paslaugos

  • Paskelbta
    18/04/2023
  • Galutinis terminas
    15/05/2023
  • Skirta
    16/08/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Главна дирекция "Пожарна безопасност и защита на населението" (ГДПБЗН) - МВР
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG411 София (столица)
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55521100 Skubaus valgių pristatymo į namus paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
9,423.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,320.00 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Oсигуряване на изхранване на 80 участници в тридневно полево учение за служителите на Българския модул в обстановка, свързана с овладяването на различни опасности, причинени от горски пожари. Изпълнението включва осигуряването на „кетъринг“ за всеки един участник с тридневна продължителност, включваща 2 закуски, 3 обяда и 2 вечери. Дейността по осигуряване на кетъринг представлява приготвяне, опаковане и транспортиране/доставяне на храната до мястото за изпълнение.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/284861
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
9,423.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
5,320.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: МАСТЪР-ПИК ЕАД
Pašto adresas: ул. "Валери Петров" №2
Vietovė: гр.Божурище
Pašto kodas: 2227
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.