Publications Office of the EU
Restarbeiten Warmes Labor - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Restarbeiten Warmes Labor

  • Paskelbta
    03/01/2025
  • Galutinis terminas
    04/02/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/02/2025
  • Skirta
    18/03/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
GSI Helmholtzzentrum für Schwerionenforschung GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90740000 Teršalų stebėjimo ir užterštų zonų atkūrimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
-1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
61/2600023753
Aprašymas

Restarbeiten Warmes Labor

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YYEY1T2T3NMR
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YYEY1T2T3NMR
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/02/2025 13:00
Award method
Kriterijus: Preis
Tipas: price
Aprašymas: Preis
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 80.00000000
Kriterijus: Leistung
Tipas: quality
Aprašymas: Konzept zur vorgesehenen Ausführung
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) : 20.00000000
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
-1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: NucTecSolutions GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Gröbenzell
Pašto kodas: 82194
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.