Publications Office of the EU
Erweiterung Life und Brain Laborplanung - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Erweiterung Life und Brain Laborplanung

  • Paskelbta
    09/09/2024
  • Galutinis terminas
    12/09/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    12/09/2024
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Universitätsklinikum Bonn AöR
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEA22 Bonn, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71300000 Inžinerijos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
2024-045-736.2
Aprašymas

Erweiterung Life und Brain Vergabe von Laborplanungsleistungen

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU7K
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXPNY5YDU7K
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
12/09/2024 10:01
Award method
Honorarangebot
Apskaičiuotoji vertė
1.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.