Publications Office of the EU
Čekija-Zlín: Mokykliniai baldai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Zlín: Mokykliniai baldai

  • Skirta
    16/07/2018
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ072 Zlínský kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
39160000 Mokykliniai baldai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
4,644,065.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky je realizace dodávek do těchto učeben: Učebna matematiky 1 – 4122, Učebna matematiky 2 – 4121, Učebna matematiky 3 – 4120, Učebna matematiky 4 – 4119, Učebna matematiky 5 – 4118, Učebna matematiky 6 – 4117, Učebna matematiky 7 - 2103.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not applicable
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
4,644,065.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: KDZ, spol. s.r.o.
Pašto adresas: Razov 1256
Vietovė: Vizovice
Pašto kodas: 763 12
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.