Publications Office of the EU
Prancūzija-Talence: Valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Talence: Valymo paslaugos

  • Paskelbta
    15/04/2022
  • Galutinis terminas
    30/05/2022
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    30/05/2022
  • Skirta
    20/07/2022
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
institut polytechnique de Bordeaux
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRI12 Gironde
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRI12 Gironde
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90910000 Valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,286,678.76 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
BxINP_2022-04
Aprašymas

marché de nettoyage des locaux de Bordeaux INP

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2014790&orgAcronyme=f2h
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
30/05/2022 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.