Publications Office of the EU
Vokietija, VFR-Heide: Gamtinės dujos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Vokietija, VFR-Heide: Gamtinės dujos

  • Paskelbta
    27/08/2016
  • Galutinis terminas
    27/09/2016
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    28/09/2016
  • Skirta
    18/10/2016
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stadt Heide
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Pirkėjo vieta
NUTS code: DEF05 Dithmarschen
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
09123000 Gamtinės dujos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
510,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
510,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Lieferung von Erdgas für die Stadt Heide für den Lieferzeitraum 1.1.2017 – 1.1.2019. Das Gesamtvolumen in Höhe von 6 380 000 kWh jährlich verteilt sich auf 30 nicht leistungsgemessene Lieferstellen.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://trading.energie-handelsplatz.de
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
28/09/2016 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
510,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
510,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Stadtwerke Heide GmbH
Pašto adresas: Hinrich-Schmidt-Straße 16
Vietovė: Heide
Pašto kodas: 25746
Šalis: DEU
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.