Publications Office of the EU
Prancūzija-Neuilly-sur-Seine: Vidaus audito paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Neuilly-sur-Seine: Vidaus audito paslaugos

  • Paskelbta
    19/03/2021
  • Galutinis terminas
    16/04/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/04/2021
  • Šiandien
    31/08/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
CRPN
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Pirkėjo vieta
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79212200 Vidaus audito paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
374,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
2021/002-1-2
Aprašymas

L'accord-cadre a pour objet la réalisation du contrôle interne de deuxième niveau sur les activités de la CRPNPAC.
L'accord-cadre est mono-attributaire. Un titulaire par lot est retenu pour exécuter l'accord-cadre.
L'accord-cadre fait l'objet de marchés subséquents et de bons de commande conformément aux dispositions des articles R. 2162-1 et suivants du code de la commande publique.
La partie à bons de commande ne contient ni de montant minimal, ni de montant maximal.
Le budget de la première année de l’accord-cadre sur la partie à bons de commande et pour chacun des lots est de:
— lot 1: 70 000 EUR HT par an,
— lot 2: 16 000 EUR HT par an.
Le budget annuel des années suivantes de l’accord-cadre sur la partie à bons de commande et pour chacun des lots est de:
— lot 1: 80 000 EUR HT par an,
— lot 2: 16 000 EUR HT par an.
La description des prestations et des attentes de la CRPNPAC est développée au sein du Cahier des clauses techniques particulières (CCTP) et ses annexes.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2021_vssSg4Maui
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/04/2021 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.