Publications Office of the EU
Prancūzija-Bourg-en-Bresse: Su namų statyba susiję statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Bourg-en-Bresse: Su namų statyba susiję statybos darbai

  • Paskelbta
    21/01/2015
  • Galutinis terminas
    17/02/2015
  • Skirta
    14/01/2016
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Dynacité OPH de l'Ain
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45211100 Su namų statyba susiję statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,852,979.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
CR FILIERE BOIS
Aprašymas

La consultation a pour objet la passation d'un accord-cadre mono-attributaire en vue de la désignation d'un groupement conception-réalisation pour la mise en place du programme «ouvrages en filière bois» lancé par le groupement de commande dont le coordonnateur est Dynacite, chargé de la passation de l'accord-cadre.
Chaque membre du groupement de commande est responsable de la passation et de la gestion de ses propres marchés subséquents à l'accord-cadre.
Un objectif de performance énergétique RT2012 - 10 % est recherché.
La présente consultation porte également sur l'attribution du premier marché subséquent portant sur l'opération:
— conception-réalisation d'une vingtaine de logements à Pérouges.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Dynacité
Pašto adresas: 390 boulevard du 8 mai 1945
Vietovė: Bourg-en-Bresse Cedex
Pašto kodas: 01013
Asmuo ryšiams: Service juridique
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
2,852,979.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: société Socopa SAS
Pašto adresas: 3 route de Crosery
Vietovė: Vagney
Pašto kodas: 88120
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.