Publications Office of the EU
Suomija-Nummela: Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suomija-Nummela: Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)

  • Pranešta
    29/01/2021
  • Numatoma skelbimo apie pirkimą data
    03/03/2021
  • Paskelbta
    23/03/2021
  • Galutinis terminas
    19/04/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    19/04/2021
  • Skirta
    29/06/2021
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Vihdin kunta
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FI1B Helsinki-Uusimaa
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
60000000 Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
5,200,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
5,227,000.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
2
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Vihdin kunta kilpailuttaa henkilöliikennekuljetuksia, joilla hoidetaan ensisijaisesti perusopetuksen lakisääteisiä koulukuljetuksia sopimuskaudella 2021 - 2022, 2022 - 2023, 2023 - 2024. Kuljetuksiin yhdistetään mahdollisuuksien mukaan myös muita kunnan henkilökuljetuksia.
Vihdin kunta pyytää tarjouksia koulu- ja henkilökuljetuksista autoittain. Kuljetuksissa voi olla kyydissä myös muita kuin koulukuljetusoppilaita. Osalle autoista osoitetaan myös muita kunnan kuljetuksia, kuten kaikille avointa palvelu- ja joukkoliikennettä.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://tarjouspalvelu.fi/vihti?id=336253&tpk=65b3e35f-ec45-4c05-89e6-1374e14d72fe
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
19/04/2021 10:15
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.