Publications Office of the EU
Latvija-Ryga: Inžinerinio projektavimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Ryga: Inžinerinio projektavimo paslaugos

  • Paskelbta
    20/12/2022
  • Galutinis terminas
    17/01/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/01/2023
  • Skirta
    21/02/2023
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
VSIA Latvijas Valsts ceļi
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Pirkėjo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
31,000.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
LVC 2022/148/AC
Aprašymas

Valsts galvenā autoceļa E67/A7 Rīga - Bauska - Lietuvas robeža (Grenctāle) posma 7,80 - 25,00 km (Ķekavas apvedceļa) izbūve izdalītā ceļa P4 izbūves būvprojekta minimālā sastāvā izstrāde

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: VSIA Latvijas Valsts ceļi
Nacionalinis registracijos numeris: 40003344207
Pašto adresas: Gogoļa 3, Rīga, LV - 1050
Vietovė: Rīga
NUTS kodas: LV00
Pašto kodas: LV - 1050
Šalis: LVA
Asmuo ryšiams: Jolanta Inga Brasa
Pagrindinis adresas: https://www.lvceli.lv
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/92959
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/01/2023 14:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
31,000.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: AS Ceļuprojekts
Pašto adresas: Murjāņu iela 7A
Vietovė: Rīga
Pašto kodas: LV 1024
Šalis: LVA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.