Publications Office of the EU
Heizungsarbeiten_rl - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Heizungsarbeiten_rl

  • Paskelbta
    11/03/2025
  • Galutinis terminas
    24/03/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    24/03/2025
  • Skirta
    06/06/2025
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Münchner Wohnen GmbH
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
0.01 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
NE_0600_0001_45_2025_bau_rl
Aprašymas

Heizungsarbeiten für Neufreimann BAYMU1(13)

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.meinauftrag.rib.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.meinauftrag.rib.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
24/03/2025 09:00
Award method
Gesamtpreis des Angebots
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
0.01 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Weigerstorfer GmbH
Pašto adresas:
Vietovė: Freyung
Pašto kodas: 94078
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.