Publications Office of the EU
PP1 Freianlagen ZIEM - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PP1 Freianlagen ZIEM

  • Paskelbta
    12/03/2025
  • Galutinis terminas
    14/04/2025
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/04/2025
  • Skirta
    08/07/2025
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Staatliches Bauamt München 2
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45112700 Kraštovaizdžio darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
72,569.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
25-012866
Aprašymas

KUM INK Ziems1, 22019 San. Ziemssenbau Für die vorbereitenden Maßnahmen der Generalsanierung Ziemssenbau des LMUK München wer-den Bauarbeiten erforderlich: Rodungsarbeiten umfassen das Fällen aller Bäume auf dem Areal für die Generalsanierung und Rochademaßnahmen (Rodungszeit nach Bundesnaturschutzgesetz), Wurzelstöcke bleiben bis zu den Tiefbauarbeiten im Boden. Für die Umverlegung des Sauer-stofftanks wird ein Standort vor der Chirurgischen Klinik in der Nussbaumstraße geschaffen, Grün-flächen gerodet und eine Betonbodenplatte mit Zaunanlage und Anfahrschutzpollern hergestellt. Leerrohre für Leitungstrassen werden zum Klinikum Innenstadt verlegt. Die bestehende Schranke in der Ziemssenstraße wird an einem neuen Standort in der Nussbaumstraße wiedererrichtet, wobei Leerrohre für die Leitungen und Fundamente gebaut werden. Eine Baustelleneinrichtungsfläche in der Ziemssenstraße wird hergerichtet, Fahrradbügel und Pflas-ter entfernt, eine Fläche mit Asphalt geschlossen.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.meinauftrag.rib.de
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.meinauftrag.rib.de
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/04/2025 13:00
Award method
Kriterijus:
Tipas: price
Aprašymas: .
Lyginamasis svoris (procentinė dalis, tikslus skaičius) :
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
72,569.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: Eisl, Gesellschaft für Garten- und
Pašto adresas:
Vietovė: München
Pašto kodas: 81371
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.