Publications Office of the EU
Vienkartinės išmokos sutartis dėl energijos jėgainės statybos Futuroskopo technologiniame polie projekto valdymo proceso - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Vienkartinės išmokos sutartis dėl energijos jėgainės statybos Futuroskopo technologiniame polie projekto valdymo proceso

  • Paskelbta
    21/01/2026
  • Galutinis terminas
    16/02/2026
  • Šiandien
    01/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
DALKIA (31)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRJ23 Haute-Garonne
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
71356100 Techninės kontrolės paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
200,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
DN-VLH-003506
Aprašymas

Statydama elektrinę, kurią sudaro 2 šilumos siurbliai, gaunantys energiją iš geoterminio stalo, ir 2 dujų katilai atsarginėse / atsarginėse kopijose, "Dalkia" konsultuojasi, kaip projektuoti ir atlikti darbus. Jis bus suskirstytas į keletą techninių dalių. Atsižvelgdama į tai, kas išdėstyta pirmiau, perkančioji organizacija DALKIA nori patikėti rangovui proceso (išskyrus pastatus ir geoterminę energiją) projekto valdymo užduotį, kuri yra visų darbų ir įrangos dalis. Misiją sudaro šie etapai: Preliminarus santraukos projektas / Preliminarus galutinis projektas (APS / APD) Bendrasis projektavimo projektas (PRO), Kiekybiniai ir kiekybiniai darbai (DCE), Pagalba sudarant viešojo darbų pirkimo sutartis (AMT). Atlikto darbo patvirtinimas (VISA), Darbo vykdymo direktoratas (DET-OPC), Operacijos prieš priimant darbą (OPR-AOR). Katilinėje yra 2 šilumos siurbliai, kurių galia 2 000 kW, karšta prie kondensatoriaus (ICPE 4735), 2 dujiniai 11 300 kW ir 700 kW katilai (ICPE 2910). Šildymo tinklas bus sujungtas su energijos importo/eksporto pastote su esamu Futuroskopo parko šildymo tinklu. MOE Proceso misijos apima šią pastotę.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.marches-securises.fr/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://www.marches-securises.fr/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nėra
Apskaičiuotoji vertė
200,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.