Publications Office of the EU
Prancūzija-Saint-Denis: Statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Prancūzija-Saint-Denis: Statybos darbai

  • Paskelbta
    07/09/2018
  • Galutinis terminas
    24/09/2018
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    26/09/2018
  • Skirta
    12/10/2018
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Groupement de commandes EPSMR — CHGM
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRY40 La Réunion
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRY40 La Réunion
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45000000 Statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
53,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
52,200.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

La présente consultation a pour objet de construire, pour le compte de l'établissement public de santé mentale de la Réunion, une structure de consultations et d'activités thérapeutiques à Saint-Leu et ne concerne que le lot 4 — menuiseries aluminium, déclaré infructueux lors de la précédente procédure.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Cellule des marches - D2A
Pašto adresas: offre à déposer sur www.marches-securises.fr
Vietovė: Saint-Paul Cedex
NUTS kodas: FRY40
Pašto kodas: 97863
Šalis: FRA
Pagrindinis adresas: http://www.marches-securises.fr
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.marches-securises.fr
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
26/09/2018 14:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

45000000 - Statybos darbai

45400000 - Pastato užbaigimo darbai

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
53,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
52,200.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SARL Maroi
Pašto adresas: 76 route de Cambaie
Vietovė: Saint-Paul
Pašto kodas: 97460
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.