Publications Office of the EU
Bulgarija-Kozloduy: Serveriai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarija-Kozloduy: Serveriai

  • Paskelbta
    10/03/2023
  • Galutinis terminas
    06/04/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    07/04/2023
  • Skirta
    08/06/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: BG313 Враца
Pirkėjo vieta
NUTS code: BG313 Враца
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
48820000 Serveriai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
198,270.00 BGN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
128,000.00 BGN
Pasiūlymo referencinis numeris
51007
Aprašymas

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://app.eop.bg/today/276726
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
07/04/2023 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
198,270.00 BGN
Galutinė sutarties vertė
128,000.00 BGN
Sutarties sudarymas
Vietovė: АСАП ЕООД
Pašto adresas: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
Vietovė: гр. София
Pašto kodas: 1612
Šalis: BGR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.