Publications Office of the EU
Portugalija-Trancoso: Specialistų mokymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Portugalija-Trancoso: Specialistų mokymo paslaugos

  • Skirta
    05/07/2013
  • Šiandien
    05/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PT16J Beiras e Serra da Estrela
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
80510000 Specialistų mokymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
142,980.45
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

O objeto do presente contrato é a prestação de Serviços de consultoria formativa no âmbito do Programa Dinamizar, integrado na tipologia 3.1.1. Programa de formação-ação para PME, enquadrada no Eixo 3 do POPH – Programa operacional potencial humano, promovido pelo CCP – Confederação do Comércio e Serviços de Portugal, enquanto Organismo intermédio nos termos do qual a Aenebeira – Associação Empresarial do Nordeste da Beira é entidade beneficiária nos termos da aprovação da candidatura n.º 089979/2013/31.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
142,980.45
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Lopes Garcia Consultores, Lda
Pašto adresas: Rua de Olivença – Edifício Topázio, n.º 13, Loja 2
Vietovė: Coimbra
Pašto kodas: 3000-306
Šalis: PRT
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.