Publications Office of the EU
Daugiafunkcių įrenginių nuomos sutartis - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Daugiafunkcių įrenginių nuomos sutartis

  • Paskelbta
    01/03/2024
  • Galutinis terminas
    02/04/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/04/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Pateikimo termino pabaiga
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Landesamt für innere Verwaltung M-V, Abteilung Beschaffung/Dienstleistungen
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: DE804 Schwerin, Kreisfreie Stadt
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
30232150 Rašaliniai spausdintuvai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
560,504.20 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
221-032-Ti-24
Aprašymas

Daugiafunkcių įrenginių nuomos sutartis

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.vergabemarktplatz-mv.de/NetServer/
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: leidžiama
https://www.vergabemarktplatz-mv.de/NetServer/
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/04/2024 10:05
Award method
Preis
Apskaičiuotoji vertė
560,504.20 EUR
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.