Publications Office of the EU
Prancūzija-Calais: Maisto ruošimo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

Prancūzija-Calais: Maisto ruošimo paslaugos

  • Paskelbta
    08/12/2023
  • Galutinis terminas
    15/01/2024
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    16/01/2024
  • Skirta
    01/03/2024
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
CCAS de Calais
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRE12 Pas-de-Calais
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
55321000 Maisto ruošimo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1.00 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2023/AOO2/RESIDENCES
Aprašymas

Maitinimas ir pristatymas pagyvenusiems žmonėms skirtuose restoranuose, kuriuos valdo Kalė CCAS. Tai preliminarioji sutartis su individualiais pirkimo užsakymais. Suma priklauso nuo valgymų skaičiaus. Įverčiai, kurie gali skirtis daugiau ar mažiau, negali būti naudojami kaip sutartinis pagrindas.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://www.e-marchespublics.com
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
16/01/2024 10:00
Sutarties vykdymo vieta
BVPŽ kodas

55321000 - Maisto ruošimo paslaugos

55520000 - Pagaminto valgio tiekimo paslaugos

55500000 - Valgyklų ir pagaminto valgio tiekimo paslaugos

Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
1.00 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: API RESTAURATION
Pašto adresas:
Vietovė: MONS EN BAROEUL
Pašto kodas: 59370
Šalis:
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.