Publications Office of the EU
UK-Liverpulis: Pastatų statybos darbai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Liverpulis: Pastatų statybos darbai

  • Skirta
    22/03/2013
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Works
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Liverpool City Council
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: UKD72 Liverpool
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
45210000 Pastatų statybos darbai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
18,400,000.00
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

The development of new school buildings for St John Bosco Arts College and Our Lady and St Swithins Primary School (co-location) on land at Storrington Avenue Stonebridge Cross Liverpool (“the development”). The agreement for the Development will include design and construction, development management services, professional team services and associated services.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
18,400,000.00
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Vietovė: Liverpool Partnership LLP
Pašto adresas: Cornwall Building, 45-51 Newhall Street, Birmingham
Vietovė: Warwickshire
Pašto kodas: B3 3QR
Šalis: GBR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.