Publications Office of the EU
DG – Diagnostinės kasetės, skirtos viskoelastinei viso kraujo hemostazės analizei, kai pasiskolinama analitinė sistema - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo automatiškai į jūsų naršymo kalbą išverstą tekstą

DG – Diagnostinės kasetės, skirtos viskoelastinei viso kraujo hemostazės analizei, kai pasiskolinama analitinė sistema

  • Paskelbta
    02/09/2026
  • Šiandien
    04/09/2026
  • Galutinis terminas
    02/10/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    02/10/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Institut klinické a experimentální medicíny
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33694000 Diagnostiniai preparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
7,000,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pasiūlymo referencinis numeris
PZ-2026-0000758
Aprašymas

Šios viešojo pirkimo sutarties dalykas yra nuolatinis vienkartinių diagnostinių kasečių, skirtų viskoelastinei viso kraujo hemostazės analizei prie lovos, tiekimas, įskaitant nemokamą suderinamos analizės sistemos paskolinimą iš 2 vienetų, įskaitant paslaugų teikimą per visą paskolos laikotarpį. Pasiskolinta sistema turi leisti atlikti išsamų viso kraujo hemostazės viskoelastinį vertinimą gydymo vietoje ir turi būti skirta naudoti daugiausia širdies chirurgijoje, transplantacijos chirurgijoje, kraujagyslių chirurgijoje, traumatologijoje ir intensyviojoje medicinoje.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
02/10/2026 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Nejnižší nabídková cena
Apskaičiuotoji vertė
7,000,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
Nėra
Sutarties sudarymas
Nėra
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.