Publications Office of the EU
Prancūzija-Saint-Nazaire: Įvairūs sodininkystės įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Prancūzija-Saint-Nazaire: Įvairūs sodininkystės įrenginiai

  • Paskelbta
    11/03/2020
  • Galutinis terminas
    27/04/2020
  • Skirta
    10/07/2020
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
Yes
Pirkėjas
Commune de Saint-Nazaire
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Pirkėjo vieta
NUTS code: FRG01 Loire-Atlantique
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
16160000 Įvairūs sodininkystės įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
260,000.00 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
41,693.12 EUR
Pasiūlymo referencinis numeris
2019111411mv
Aprašymas

La présente consultation est passée en groupement de commandes entre les communes de Saint-Nazaire et Pornichet et La Carène, la ville de Saint-Nazaire étant le coordonnateur.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
http://www.agglo-carene.fr/demarches-et-infos-pratiques/marches-publics-414.html
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Vykdant viešąjį pirkimą sudaroma preliminarioji sutartis
Preliminarioji sutartis su single Veiklos vykdytojai
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Išsamesnės informacijos ieškokite susietuose dokumentuose
Pirkėjai
Ville de Saint-Nazaire: accueil général
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
260,000.00 EUR
Galutinė sutarties vertė
41,693.12 EUR
Sutarties sudarymas
Vietovė: SAS Modis
Pašto adresas: 26 rue de la Vendée
Vietovė: Saint-Léger-sous-Cholet
Pašto kodas: 49280
Šalis: FRA
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.