Publications Office of the EU
Norvegija-Oslas: Tyrimo ir apsaugos paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norvegija-Oslas: Tyrimo ir apsaugos paslaugos

  • Paskelbta
    07/05/2021
  • Galutinis terminas
    04/06/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    04/06/2021
  • Skirta
    08/07/2021
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Stortinget
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Pirkėjo vieta
NUTS code: NO Norge
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
79700000 Tyrimo ir apsaugos paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,500,000.00 NOK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,500,000.00 NOK
Pasiūlymo referencinis numeris
2021/2221
Aprašymas

In their open threat assessments, the security authorities have pointed out that advanced threat actors, including foreign intelligence, use large resources to break into Norwegian computer networks in order to gain access to information and to influence Norwegian decision-making processes.
Digital attacks are ongoing, and security measures are continuously developed based on risk and vulnerability analysis. Regardless, in one year, the Norwegian Parliament has been exposed to two cyber attacks where hackers managed to obtain data from our systems. In the first instance, PST's investigation concluded on 8 December 2020 that foreign intelligence was behind the attack. The last attack is still under investigation, and the Norwegian Parliament does not know who is responsible for the attack. The attack is considered to be very advanced.
With an increasingly complex and demanding digital threats and with the experiences from the events mentioned, the Norwegian Parliament's administration wants to carry out an external evaluation.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://permalink.mercell.com/154763539.aspx
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
04/06/2021 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
The most economic tender
Apskaičiuotoji vertė
1,500,000.00 NOK
Galutinė sutarties vertė
1,500,000.00 NOK
Sutarties sudarymas
Vietovė: KPMG AS (Hovedenhet)
Pašto adresas: Sørkedalsveien 6
Vietovė: OSLO
Pašto kodas: 0369
Šalis: NOR
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.