Publications Office of the EU
Čekija-Hradec Králové: Medicinos įranga - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Čekija-Hradec Králové: Medicinos įranga

  • Paskelbta
    03/05/2021
  • Galutinis terminas
    31/05/2021
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    31/05/2021
  • Skirta
    24/08/2021
  • Šiandien
    04/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Královéhradecký kraj
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Pirkėjo vieta
NUTS code: CZ052 Královéhradecký kraj
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33100000 Medicinos įranga
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
2,220,000.00 CZK
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
2,195,600.00 CZK
Pasiūlymo referencinis numeris
Nėra
Aprašymas

Předmětem veřejné zakázky (VZ) je dodání, instalace a kompletní uvedení do provozu dvou systémů (souborů) ohřevu pacienta pro nové prostory Oblastní nemocnice Náchod (ONN). Každý systém ohřevu pacienta se skládá z řídicích jednotek a opětovně použitelných ohřívacích zařízení (ohřívacích přikrývek a ohřívacích matrací). První systém obsahuje celkem 8 ks řídících jednotek, druhý systém obsahuje celkem 4 ks řídících jednotek. Součástí předmětu veřejné zakázky je též poskytování bezplatného komplexního záručního servisu a zajištění pozáručního servisu po dobu 5 let na základě smlouvy č. 2 o poskytování servisních služeb uzavřené se zadavatelem ONN.

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://zakazky.cenakhk.cz/profile_display_2.html
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
31/05/2021 09:00
Pirkėjai
Oblastní nemocnice Náchod a.s.
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
2,220,000.00 CZK
Galutinė sutarties vertė
2,195,600.00 CZK
Sutarties sudarymas
Vietovė: DAHLHAUSEN CZ, spol. s r.o.
Pašto adresas: Knínická 1577/8
Vietovė: Kuřim
Pašto kodas: 664 34
Šalis: CZE
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.