Publications Office of the EU
Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora. - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora.

  • Paskelbta
    03/09/2026
  • Šiandien
    05/09/2026
  • Galutinis terminas
    06/10/2026
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    06/10/2026
Būsena
Paskelbta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Kelios vykdymo vietos
Pirkėjo vieta
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33696000 Reagentai ir kontrastiniai preparatai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
7
Pasiūlymo referencinis numeris
SPSSZ/49/D/26
Aprašymas

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ

Pateikimo būdas
Elektroniniu būdu naudojant:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Pasiūlymus galima teikti
Elektroninis pateikimas: reikalaujama
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
06/10/2026 10:05
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.