Publications Office of the EU
Lenkija-Kutno: Orlaivių įrenginiai - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Lenkija-Kutno: Orlaivių įrenginiai

  • Skirta
    14/11/2016
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: Nėra
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
34741000 Orlaivių įrenginiai
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,951,219.51
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
1,909,500.00 PLN
Pasiūlymo referencinis numeris
224/2016
Aprašymas

Zakup technicznych środków materiałowych (podzespołów rejestratora parametrów lotu S2-3a/MiG-29) do realizacji biuletynu konstrukcyjnego P/O/U/5326/K/11.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Not applicable
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
Nėra
Award method
Not specified
Apskaičiuotoji vertė
1,951,219.51
Galutinė sutarties vertė
1,909,500.00 PLN
Sutarties sudarymas
Vietovė: Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych
Pašto adresas: ul. Księcia Bolesława 6
Vietovė: Warszawa
Pašto kodas: 01-494
Šalis: POL
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.