Publications Office of the EU
Latvija-Jelgava: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius) - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Latvija-Jelgava: Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)

  • Paskelbta
    31/01/2018
  • Galutinis terminas
    01/03/2018
  • Atšaukta
    28/04/2018
  • Šiandien
    03/09/2026
Būsena
Canceled
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: LV003 Kurzeme
Pirkėjo vieta
NUTS code: LV00 Latvija
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
38000000 Laboratorinė, optinė ir precizinė įranga (išskyrus akinius)
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Procedūra baigta
Pasiūlymo referencinis numeris
LLU 2018/17/AK
Aprašymas

Viegli gaistošo (VOC) un daļēji gaistošo organisko savienojumu (SVOC) uztveršanas un analīzes sistēmas ar termodesorberi piegāde ERAF projekta „LLU un tās pārraudzībā esošo zinātnisko institūciju pētniecības, attīstības infrastruktūras un institucionālās kapacitātes stiprināšana” ietvaros.

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Nacionalinis registracijos numeris: 90000041898
Pašto adresas: Lielā iela 2
Vietovė: Jelgava
NUTS kodas: LV00
Pašto kodas: LV-3001
Šalis: LVA
Asmuo ryšiams: Inese Sprukta
Pagrindinis adresas: http://www.llu.lv
Elektroniniu būdu naudojant:
www.eis.gov.lv
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
01/03/2018 15:00
Sutarties vykdymo vieta
Award method
Lowest price
Apskaičiuotoji vertė
Nėra
Galutinė sutarties vertė
Procedūra baigta
Sutarties sudarymas
Procedūra baigta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.