Publications Office of the EU
Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5 - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Šiame puslapyje yra automatiškai sukurtas turinys, siekiant pagerinti surandamumą ir prieinamumą

- nurodo BVPŽ kodus, išvestus iš procedūros teksto

Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5

  • Paskelbta
    03/05/2023
  • Galutinis terminas
    29/05/2023
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    14/07/2023
  • Skirta
    21/11/2023
  • Šiandien
    06/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Supplies
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: ES24 Aragón
Pirkėjo vieta
NUTS code: ES300 Madrid
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
33793000 Laboratorijų reikmenys iš stiklo
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
580,759.26 EUR
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
Nėra
Pirkimo dalių skaičius
5
Pasiūlymo referencinis numeris
2023/A-SU-0044
Aprašymas

Es procedimiento abierto artículo 156 LCSP

Pateikimo būdas
Pasiūlymai arba prašymai leisti dalyvauti turi būti pateikti:
Vietovė: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Nacionalinis registracijos numeris: B99354607
Pašto adresas: Avda. Ranillas, Edificio A 3ª planta
Vietovė: Zaragoza
NUTS kodas: ES243
Pašto kodas: 50018
Šalis: ESP
Asmuo ryšiams: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Pagrindinis adresas: https://contrataciondelestado.es
Pasiūlymus galima teikti
Submission for all lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Nėra
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
14/07/2023 12:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.