Publications Office of the EU
PL-Bydgoszcz: Sniego valymo paslaugos - ES konkursai
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Bydgoszcz: Sniego valymo paslaugos

  • Paskelbta
    07/09/2011
  • Galutinis terminas
    17/10/2011
  • Vokų su pasiūlymais atplėšimas
    17/10/2011
  • Skirta
    21/10/2011
  • Šiandien
    02/09/2026
Būsena
Skirta
Sutarties tipas
Services
Atnaujinta procedūra
No
Pirkėjas
Nėra
Sutarties vykdymo vieta
NUTS code: PL61 Kujawsko-Pomorskie
Pirkėjo vieta
NUTS code: Nėra
Verslo sektorius (pagrindinis BVPŽ)
90620000 Sniego valymo paslaugos
Bendra numatoma sutarties vertė (be PVM)
1,221,000.00 PLN
Bendra galutinė sutarties vertė (be PVM)
868,295.00 EUR
Daugiau informacijos rasite prie kiekvienos pirkimo dalies
Pirkimo dalių skaičius
3
Pasiūlymo referencinis numeris
ZDW.RDW3.T12.361-15/11
Aprašymas

Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem i sprzątaniem dróg wojewódzkich dla Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi w sezonie zimowym 2011/2012 - z podziałem na 3 części.
Świadczenie usług związanych z zimowym utrzymaniem dróg wojewódzkich.
Częśc zamówienia nr 1.
— nr 237 Czersk – Mąkowarsko od km 7+006 do km 47+405,
— nr 240 Chojnice – Świecie, od km 11+243 do km 45+725,
— nr 241 Tuchola – Sępólno od km 0+000 do km 28+490.
Częśc zamówienia nr 2.
— nr 189 Złotów – Więcbork od km 33+255 50+151,
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 28+490 56+442,
— nr 242 Więcbork – Łobżenica od km 0+000 8+012,
— nr 243 Mrocza – Koronowo od km 0+000 do km 27+184.
Częśc zamówienia nr 3.
— nr 241 Sępólno – Wągrowiec od km 56+442 94+039,
— nr 246 Paterek - Szubin od km 0+000 16+958,
— nr 246 Szubin – Łabiszyn od km 16+958 do km 31+433,
— nr 247 Kcynia – Szubin od km 0+000 do km 15+707.
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usług środkami transportowymi i sprzętem do zimowego utrzymania dróg na rzecz Rejonu Dróg Wojewódzkich w Tucholi polegających na:
— zwalczaniu śliskości zimowej przez rozsypywanie materiałów uszorstniających i topników piaskarkami i solarkami,
— utrzymanie w gotowości sprzętu przewidzianego do realizacji zadań wraz z obsługą,
— pracę sprzętu, dla piaskarek i solarek pełnienie dyżuru sprzętu wg dyspozycji zamawiającego, załadunek materiałów, dojazd na bazę,
— zamawiający zapewni zaopatrzenie w sól drogową na składowisku wskazanym przez wykonawcę część zamówienia nr 2, nr 3,
— zamawiający przekaże wykonawcy w stanie sprawnym technicznie sprzęt przed sezonem zimowym protokołem zdawczo – odbiorczym gdzie będzie opisany jego stan techniczny,
— wykonawca dostarczy piasek i wykona mieszankę oraz solankę zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Środowiska z dnia 27.10.2005 r. (Dz. U. 230 poz. 1960) część zamówienia nr 1, nr 2, nr 3,
— wykonawca zabezpieczy na własny koszt środki do zwalczania śliskości przed wilgocią, na własnym placu składowym częśc zamówienia nr 2, nr 3,
— po wykonaniu mieszanki piaskowo-solnej wykonawca zobowiązany jest do takiego przechowywania materiału, aby umożliwić jego obmiar do odbioru,
— odśnieżanie nawierzchni pługami wirnikowym, pługami odśnieżnymi, równiarkami i ładowarkami,
— przegotowanie mieszaniny pisakowo-solnej (sól zamawiającego),
— załadunek mieszaniny piaskowo-solnej i soli drogowej,
— po zakończeniu sezonu zimowego posprzątanie wyznaczonych odcinków dróg z piasku (wyznaczone miejsca wskaże zamawiający w miejscowościach posiadających chodniki w krawężniku) + kratki ściekowe.

Pateikimo būdas
Nėra
Pasiūlymus galima teikti
Submission for one or more lots
Informacija apie viešojo pirkimo sutartį, preliminariąją sutartį arba dinaminę pirkimo sistemą (DPS).
Skelbimas susijęs su viešąja sutartimi
Susipažinimo su pasiūlymais sąlygos (data)
17/10/2011 10:00
Sutarties vykdymo vieta
Išankstinė informacija
Sutartis
Sutarties sudarymas
Footnote - legal notice

Šiame puslapyje skelbiamas turinys yra tik papildoma paslauga ir neturi teisinės galios. Europos Sąjungos institucijos nėra teisiškai atsakingos už jo turinį. Oficialios atitinkamų skelbimų apie pirkimą versijos yra paskelbtos Europos Sąjungos oficialiojo leidinio priede ir pateiktos TED. Oficialūs tekstai tiesiogiai prieinami naudojantis šiame puslapyje pateikiamomis nuorodomis. Daugiau informacijos rasite pranešime dėl viešųjų pirkimų paaiškinamumo ir atsakomybės.